menuMENUHledat

Tesla v praxi XVII: Jak se stát členem programu "Destination Charging" II

15.03.2016 18:00 | Autor: BP | Zdroj: teslarati.com

Neodeslaná platba

Další část procesu probíhala hladce. Tesla akceptovala cenu a pogratulovala Markovi k přijetí do programu. Nabíječky měla přijít do pěti pracovních dní. Dá se předpokládat, že Tesla přijala Breaker Brewing do svého programu mimo jiné tak rychle právě z toho důvodu, proč Jen původně Marka kontaktovala. V okolí není ani Supercharger, ani jiná dobíjecí stanice a takové hluché místo je skvělé vyplnit.

Jakmile se nabíječky nainstalují, Tesla musí být informována. V tu jedinou chvíli se objevil zádrhel. Z jedné nebo druhé strany se objevil komunikační šum, ze kterého vyšlo, že se Tesla nedozvěděla, že je hotovo. Takže nikomu nazaplatila. Po nějaké době se Mark začal zajímat o platbu elektrikáři. Jakmile Jonathan zjistil, v čem je problém, rychle vše vyřešil a platbu poslal. Mark ale odhadl, že elektrikář musel počkat na svojí platbu asi 7-10 dní.

Breaker Brewing se stala oficiálním dobíjecím místem programu Destination Charging za 49 dní. (A to jsou do této doby započítány Vánoce, prázdniny i Nový rok!).

Doplňující otázky týkající se programu:

  • Kolik šlo z vlastní kapsy? Nic
  • Jak se vyřídily finance týkající se instalace? Tesla se spojila přímo s elektrikářem a zaplatila mu přímo
  • Byl celý proces snadný? Extrémně
  • Co dalšího? Mark e-mailoval také Nissanu a GM, zda mají obdobný program. Nikdo se zatím neozval.
Nahoru